Grawerowany dyplom okolicznościowy

Grawerowany dyplom okolicznościowy

Nie ma wątpliwości, że zawsze znajdzie się okazja do podziękowania wyjątkowym dla nas osobom. Czy to rodzinie, przyjaciołom czy współpracownikom. Każdy z nas lubi dostawać prezenty, a te od serca jeszcze bardziej. Grawerowane dyplomy to jeden z najbardziej spersonalizowanych prezentów, który będzie przypominał nam o konkretnej okoliczności. 

Nasze grawerowane dyplomy cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród firm. Są zamawiane na przeróżne okazje w podziękowaniu dla współpracowników, klientów czy kontrahentów. Jakiś czas temu mieliśmy okazję realizować zamówienie na dyplomy z podziękowaniem dla Pana Ernesta Kozy. Fani żużlu z pewnością będą wiedzieli o kogo chodzi :) 

Dyplomy wykonujemy na eleganckim drewnianym podkładzie z przymocowaną tabliczką z laminatu grawerskiego najwyższej jakości. Najlepiej prezentują się kolory srebrny (jak na zdjęciu poniżej) lub złoty, ale po wcześniejszym ustaleniu istenieje oczywiście możliwość wybrania innych kolorów. 

dyplom-grawerowany-na-drewnie

dyplom-grawerowany-na-drewnie

dyplom-grawerowany-na-drewnie

Jeśli istnieje taka potrzeba do dyplomów możemy dołączyć eleganckie etui w różnych kolorach (spytaj o cenę i dostępność). Dyplomy możemy również wykonywać różnymi technikami, rozpoczynając od grawerowania laserowego tak jak w opisywanej powyżej realizacji. Inne techniki to pełnokolorowy zadruk UV lub elementy 3D wykonane z plexi. Dyplomy w zależności od wymagań klienta możemy wykonywać z przeróżnych materiałów takich jak: laminat grawerski, drewno, plexi, szkło itp. 

Zobacz nasze GRAWEROWANE DYPLOMY OKOLICZNOŚCIOWE

Powrót do strony głównej: TABLICZKI GRAWEROWANE