Grawerowanie w drewnie

Grawerowanie w drewnie


Firma Elgraw oferuje szeroki zakres usług grawerskich. Naszym laserem Co2 możemy grawerować w wielu materiałach.

Jednym z tych materiałów jest drewno i właśnie w tym wpisie chcielibyśmy się skupić na grawerowaniu w drewnie. Drewno to bardzo wdzięczny materiał, idealnie nadający się pod obróbkę laserową. Laserowe grawerowanie w drewnie zapewnia trwały oraz precyzyjny wygląd, jednocześnie podkreślając strukturę drewna nadając mu oryginalny, ciemniejszy odcień. Nasze usługi grawerskie dają gwarancję głębokości, czytelności i estetyki powierzchni grawerowanej dzięki używanemu przez nas laserowi Co2. Maksymalne pole robocze, które oferujemy to 600x300mm . 


Drewno to bardzo trwały materiał. Samo w sobie ma bardzo piękny, naturalny wygląd, jednak dodając do niego wygrawerowany ciekawy motyw zdobniczy, dedykacje lub podziękowanie otrzymujemy niesamowicie oryginalny i na pewno niepowtarzalny efekt, który może służyć jako prezent dla bliskiej osoby lub ozdoba do domu, restauracji. Najczęściej znakowanymi przez nas przedmiotami są:

pudełka na wino, breloki, deseczki, deski kuchenne, trzonki nożny, szkatułki, sklejki.

Drewno poddane grawerowaniu laserowemu staje się unikalnym przedmiotem o indywidualnych cechach.
Grawerowanie w drewnie logotypów, dedykacji, życzeń, podziękowań i wszelkich zdobień daje możliwość dopasowania do wielu celów. Świetnym pomysłem są wygrawerowane w drewnie dyplomy. 

Każda osoba obdarowana taka nagroda poczuje się nadzwyczaj wyróżniona.


Dodatkowo nasza firma specjalizuje się w produkcji grawerowanych w drewnie etui na telefon. Etui na telefony grawerujemy w drewnie takim jak : dąb, bambus, czereśnia, padouk.

Każde nasze etui jest estetycznie i solidnie wykonane, a do tego wyjątkowe dzięki czemu, że każde z osobna wykonywane jest ręcznie z jak największą dokładnością.Na specjalne życzenia klientów możemy podjąć grawerowania w drewnie na nietypowych przedmiotach.

Jesteśmy otwarci na ciekawe pomysły. W razie pytań skontaktuj się z nami : [email protected]

Przeczytaj więcej o usługach grawerskich :grawerowanie