Firmowa informacyjna tabliczka grawerowana

Firmowa informacyjna tabliczka grawerowana

Zewnętrzne informacyjne tablice grawerowane (lub szyldy firmowe) to jedna z najbardziej niezbędnych częśći prowadzenia firmy. Firmowa tablica grawerowana nie tylko poinformuje dotychczasowych klientów o podstawowych informacjach o firmie, takich jak numery telefonów czy godziy otwarcia, ale też zwróci uwagę potencjalnych klientów, przechodzących obok budynku firmowego. 

Szyldy grawerowane oraz grawerowane tablice firmowe czy informacyjne, znakujemy za pomocą komputerowo sterowanego lasera CO2, co daje to całkowitą dowolność doboru czcionki czy wysokości liter. Daje nam to równiez niezwykłą precyzję wykonania oraz możliwość grawerowania nawet bardzo skomplikowanych obrazów czy logotypów firmowych. 

Prezentowana na poniższych zdjęciach grawerowana tablica informacyjna została wykonana z wysokiej jakości laminatu grawerskiego w kolorze srebrnym. Na szydzie znajdują się wszelkie niezbędne informacje, o których klient lub potencjalny klient powinni wiedzieć. Zestaw montażowy w postaci 4 chromowanych dystansow, który również jest widoczny na zdjęciu dołączamy do każdej tablicy firmowej czy szyldu. 

 firmowa-tablica-grawerowana

grawerowana-tabliczka-firmowa

tabliczka-grawerowana-do-firmy


Zobacz więcej: SZYLDY FIRMOWE

Powrót do strony głównej: FIRMOWE TABLICE GRAWEROWANE