Grawer, grawerowanie laserowe Tarnów

Firma Elgraw od lat specjalizuje się w grawerowaniu laserowym. Do grawerowania laserowego używamy lasera CO2, jest to laser najwyższej klasy od najlepszego Austriackiego producenta.  Cechuje się niezwykłą precyzją graweru i niezawodnością. Dodatkowo jego czas pracy jest bardzo krótki co pozwala na realizację dużej ilości zleceń w stosunkowo krótkim czasie.

Ponadto, pracujemy tylko na sprawdzonych materiałach od najlepszych dostawców. Dzięki tym czynnikom, jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie a każdy Klient pozostaje zadowolony.

Grawerowanie laserowe to najlepsza i najefektywniejsza metoda znakowania materiałów. Grawer laserowy jest równie trwały jak grawer mechaniczny a dodatkowo ma bardzo estetyczny i elegancki wygląd. Grawerowanie laserowe to bardzo precyzyjna metoda. Dzięki naszemu laserowi możemy wygrawerować nawet najmniejsze i najbardziej złożone elementy, loga i treści.

Grawerowanie laserowe pozwala na nadanie niepowtarzalnych cech, niemal każdemu przedmiotowi.

Jest to usługa bardzo wszechstronna. Dzięki temu możemy grawerować najróżniejsze treści w szerokiej gamie materiałów. 

Bardzo często są to najprostsze tabliczki przemysłowe służące do oznaczania wszelakich maszyn. Na takiej tabliczce możemy wygrawerować dowolną treść, opis maszyny, a także logo producenta. Grawerowane tabliczki opisowe to najwygodniejsza i najpopularniejsza metoda znakowania, wykorzystywana w wielu przedsiębiorstwach. Jest to bardzo trwałe i solidne rozwiązanie które spełnia swoje zadania przez długie lata.

Dodatkowo tworzymy znacznie bardziej skomplikowane i efektywniejsze produkty. Są to między innymi eleganckie grawery w prezentach i najróżniejszych gadżetach. Ciekawą opcją znakowania jest wygrawerowanie loga na najróżniejszych firmowych gadżetach. Grawerem może być dowolna treść bądź dedykacja. Przed wygrawerowaniem przygotowujemy wizualizację graweru i wysyłamy ją do Klienta.

Naszym laserem grawerujemy w materiałach takich jak:

-plexi,

-laminat grawerski,

-drewno, sklejka,

-szkło, ceramika,

-metale:stal nierdzewna, aluminium anodowane/powlekane,

-skóra i materiały skóropodobne,

-filc i wiele innych.

Grawer laserowy w każdym materiale daje inny efekt.

Przykładowo: grawer w drewnie lekko przyciemnia za grawerowaną powierzchnię i daje bardzo oryginalny efekt wypalenia drewna. Grawerowanie podkreśla strukturę drewna i nadaje bardzo naturalny wygląd. 

Grawer w szkle uzyskuje natomiast kolor biały-matowy. Grawerowanie laserowe w szkle daje subtelny, elegancki i delikatny efekt. Grawerowane laserowo szło to idealny prezent na ważne okazje, takie jak: rocznica, ślub czy urodziny.

Wyceny graweru przygotowujemy indywidualnie do każdego zamówienia. Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta pod numerem telefonu: 14 657 12 46 lub 730-188-600 aby dowiedzieć się więcej.

Lub poprzez e-mail: [email protected] gdzie możesz nam wysłać projekt graweru lub szczegółowe specyfikacje zamówienia.

Dodatkowo do każdego zamówienia przygotowujemy projekt grawerunku i wysyłamy Klientowi do zatwierdzenia. 

Zapraszamy również do zapoznania się z Usługą cięcia laserowego w Tarnowie

Sortowanie: