Tabliczki przydrzwiowe

Tabliczki przydrzwiowe

Tabliczki przy drzwiowe to bardzo ważne wyposażenie każdego budynku, tabliczki znacznie ułatwiają orientację w biurze, hotelu czy większym budynku. Tabliczki przy drzwiowe są także dużym ułatwieniem w mieszkaniach gdzie musimy dotrzeć do danej osoby. Na tabliczce przy drzwiowej możemy wygrawerować dowolna treść, numery pokoi, a także imię i nazwisko mieszkańca.

Oferujemy wiele sposobów wykonania tabliczek na drzwi. Materiałem użytym do produkcji tabliczek przy drzwiowych jest laminat grawerski. Najczęściej są to tabliczki z laminatu grawerskiego w kolorze: złotym, srebrnym, czarnym bądź białym. Dodatkowo, bardzo ciekawym rozwiązaniem jest tabliczka na podkładzie z plexi. Taka tabliczka przy drzwiowa daje bardzo oryginalny i elegancki wygląd.

Wszystkie tabliczki są bardzo estetyczne i cechuje je solidne wykonane. Używamy tylko sprawdzonych materiałów, od najlepszych dostawców z Polski oraz Austrii. Stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług, zadowoleni klienci są naszym priorytetem.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia przykładowych tabliczek przy drzwiowych.
Montaż tabliczek odbywa się przy użyciu niezwykle silnej taśmy, jest to bardzo szybkie i wygodne rozwiązanie. Taśma pozwala na montowanie tabliczek na niemal każdej powierzchni.Tabliczki mogą być stosowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.


Tabliczki wykonujemy w różnych kształtach i rozmiarach. Jeżeli nie mogą Państwo znaleźć na naszej aukcji, tabliczki w odpowiednim wymiarze prosimy o kontakt poprzez e-mail: [email protected]. Na pewno znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. 

Więcej tabliczek znajdziesz tutaj: Tabliczki na drzwi