Tabliczki oznaczeniowe i opisowe

Tabliczki oznaczeniowe i opisowe

Tabliczki oznaczeniowe to bardzo ważne atrybut w każdej firmie i przedsiębiorstwie. Tabliczki oznaczeniowe służą do oznaczania wszelakich, maszyn, urządzeń, kabli i wielu innych przedmiotów.

Można na nich umieścić wszystkie  informacje, potrzebne do opisania danego urządzenia oraz jego specyfikacje. Na tabliczkach możemy umieścić logo bądź rysunek.

Tabliczki tworzymy z solidnego i odpornego na wszystkie warunki atmosferyczne laminatu grawerskiego. Tabliczki są przeznaczone do montażu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Laminat z którego korzystamy jest dostępny w grubości 1,6mm i 3,2mm.  Jest to bardzo solidny i długowieczny materiał. Grawer na tabliczkach jest wykonywany laserowo, dzięki czemu jest trwały i nieścieralny a ponadto bardzo wyraźny. Możemy wygrawerwoać nawet najmniejsze elementy.


Tabliczki oznaczeniowe wykonujemy w każdym rozmiarze. Wszystkie wymiary ustalają klienci. Istnieje możliwość podklejania tabliczki oznaczeniowej bądź wywiercenia otworów. Otwory w tabliczkach wycinamy o każdej średnicy.
 Dodatkowo, dysponujemy opaskami zaciskowymi do montażu tabliczek z otworami. Tabliczki są dostępne w wielu kolorach.Jeżeli potrzebujesz mocniejszej tabliczki oferujemy także wykonanie tabliczek oznaczeniowych ze stali nierdzewnej.

Tutaj dowiesz się więcej o tabliczkach opisowych: Tabliczki opisowe