Tabliczki adresowe na dom

Tabliczki adresowe na dom


Tabliczka adresowa to świetny dodatek do każdego domu. Tabliczki mają nowoczesny a zarazem bardzo prosty wygląd, przez co idealnie pasują do każdego budynku. Tabliczki adresowe są wykonane z materiałów najwyższej jakości dzięki czemu są odporne na wszystkie warunki atmosferyczne. Nasze tabliczki adresowe charakteryzuje trwałość oraz długowieczność.

Tabliczki wykonujemy w 3 różnych wersjach. Są to tabliczki: GRAV, STANDARD i 3D. 

-Tabliczka adresowa GRAV - to tabliczka wygrawerowana w laminacie grawerskim.  Dostępne kolory laminatu to: złoty, srebrny, biały, czarny. Tabliczki grawerowane oferujemy o grubości 1,6mm lub 3,2mm. Tabliczka grawerowana ma bardzo elegancki i nieszablonowy wygląd. 

-Tabliczka adresowa STANDARD- to tabliczka w której podkład wykonany jest z plexi 3mm a treść za pomocą folii reklamowej. Dostępne kolory plexi to: przezroczysty, mrożony, biały i czarny. Tabliczka STANDARD to tabliczka o bardzo ciekawym i nowoczesnym wyglądzie.

-Tabliczka adresowa 3D- to tabliczka w której zarówno podkład jak i treść wykonane są z plexi 3mm. Na podkład z plexi naklejane są litery dzięki czemu tworzą efekt wypukłości. Dostępne kolory plexi to: przezroczysty, mrożony, biały i czarny. Tabliczka 3D to najczęściej wybierana przez naszych klientów tabliczka. Ma ona bardzo atrakcyjny i ciekawy wygląd. Jest odpowiednia do każdego typu budynków.Tabliczki adresowe są bardzo łatwe do zamontowania. Istnieją 2 typy montażu: dystanse montażowe oraz opaski zaciskowe. Dystanse montażowe to świetne rozwiązanie gdy chcemy przytwierdzić tabliczkę do budynku. Jeżeli chodzi o opaski zaciskowe,  to bardzo dobre rozwiązanie gdy montujemy tabliczkę do ogrodzeniu.

Zarówno opaski zaciskowe jak i dystanse montażowe są przez nas dołączane do każdego zamówienia.

Do każdej tabliczki adresowej tworzymy projekt który wysyłamy Państwu do zatwierdzenia. Oferujemy ponad 30 różnych wzorów czcionek, dzięki czemu jesteśmy w stanie  sprostać każdym wymaganiom. 

Zamów tutaj:Tabliczki adresowe