Szyld firmowy z laminatu grawerskiego

Szyld firmowy z laminatu grawerskiego

Szyld firmowy z laminatu grawerskiego w połączeniu z literami 3D to nowość w naszej ofercie.

Jest to nietuzinkowe rozwiązanie, które daje elegancki efekt jakiego nie doświadczysz nigdzie indziej.

Nasze szyldy są bardzo popularne wśród wielu przedsiębiorców takich jak: prawnicy, księgowi, lekarze oraz różnego rodzaju doradcy. 

Łączymy wysoką jakość wykonania ze stylowym wyglądem. Dysponujemy szeroką ofertą wzorów i kolorów. Używamy tylko sprawdzonych materiałów, od Austriackiego producenta.  Oferujemy laminaty w kolorze: srebrnym, złotym, białym oraz czarnym. Ponadto oferujemy laminat  o dwóch grubościach: 1,6 mm i 3mm. Obie wersje laminatu pozwalają na stworzenie stabilnego i trwałego produktu.

Logo lub tekst w wersji 3D stworzony jest poprzez naklejenie na laminat warstwy plexi. Plexi pokrywamy folią reklamową oraz wycinamy, przy użyciu lasera Co2. Tak zastosowane rozwiązanie tworzy jedyny w swoim rodzaju efekt , jakiego nie osiągniesz nigdzie indziej. Logo twojej firmy będzie się wspaniale prezentowało w takiej wersji.


Szyldy z laminatu pasują zarówno do nowoczesnych elewacji jak i do zabytkowych budynków. Nasze szyldy możesz przymocować na zewnątrz budynku oraz na drzwiach wewnątrz. Montaż jest bardzo prosty i może zostać wykonany przez każdego.  Mocowanie odbywa się za pomocą dwóch sposobów. W przypadku montażu na drzwiach jest to taśma montażowa. Do montażu na zewnątrz budynku dołączamy eleganckie dystanse montażowe.

Nasze produkty są odporne na wszystkie warunki atmosferyczne dzięki czemu, montaż może odbywać się bez obaw w każdym miejscu.


Przejdź do strony z tym produktem: Szyld firmowy