Pieczątki wykonywane metodą laserową

Pieczątki wykonywane metodą laserową

Pieczątki są nieodłącznym atrybutem każdej firmy czy biura. Postaw na sprawdzonych producentów i najwyższą jakość świadczonych usług.

Firma Elgraw produkuje pieczątki metodą grawerowania laserowego. Używamy niezwykle precyzyjnego lasera który jest przeznaczony do grawerowania bardzo drobnych elementów. Jest to najlepsza metoda tworzenia pieczątek.  Ze względu na drobne litery i logotypy, żadna inna metoda nie sprawdza się tak dobrze w produkcji pieczątek. Metoda laserowej produkcji pieczątek daje gwarancję najlepszej jakości odbicia.

Produkujemy zarówno automatyczne, samotuszujące się pieczątki jak i stemple z poduszkami tuszującymi.

Pieczątki automatyczne, samotuszujące się, są bardzo wygodne i praktyczne w użyciu. Są to pieczątki z wymienną wkładką tuszującą która znajduje się wewnątrz pieczątki, dzięki temu nie ma w nich potrzeby każdorazowego korzystania poduszki tuszującej.

 Dostawcą naszych automatów do pieczątek jest Austriacki producent. Dzięki temu nasze automaty należą do najsolidniejszych na Polskim rynku.

Do każdej pieczątki przygotowujemy indywidualny projekt. Oferujemy szeroki wybór wzorów, wiele kolorów tuszu oraz automatów. 

Na pieczątce możemy umieścić dowolny logotyp i treść. 

W swojej ofercie mamy pieczątki w wielu rozmiarach. Dysponujemy pieczątkami prostokątnymi, okrągłymi, datownikami, oraz wieloma innymi.

Pieczątkę możemy wykonać zaledwie w ciągu 15 minut od momentu zaakceptowania wizualizacji.


Jeżeli w naszym sklepie nie możesz znaleźć interesującego cię rozmiaru pieczątki napisz do nas a na pewno znajdziemy coś dla Ciebie!

Nasz e-mail to: [email protected]

Więcej o pieczątkach:Pieczątki Elgraw