Breloki grawerowane z drewna fornirowanego

Breloki grawerowane z drewna fornirowanego

Co to jest fornir? 

Fornir jest naturalną okleiną, czyli cienkim „plastrem” drewna. W odróżnieniu od powierzchni sztucznych (czyli np. płyt melaminowanych) fornir zachowuje właściwości drewna. Bezsprzeczną zaletą breloków drewnianych i fornirowanych jest ich unikatowość. Dzięki temu, co może wydawać się kłopotliwe – czyli naturalne własności surowca – zyskujemy produkt, którego nikt inny nie ma.

Firma Elgraw specjalizuje się w wyrobie różnego rodzaju breloków. Breloki wykonujemy metodą laserową. Posiadamy laser Co2, który zapewnia doskonałą jakość wycinanych przedmiotów. Jego precyzja podczas wycinania oraz grawerowania zapewnia doskonałą czytelność treści umieszczonych na brelokach. Posiadamy inponującą ofertę breloków z różnych materiałów. Nowością są właśnie breloki z drewna fornirowanego. 

Brelok z drewna fornirowanego do kluczy posiada znakomitą czytelność i wyrazistość grawerów wykonanych precyzyjnie naszym laserem Co2. Na brelokach możemy wygrawerować dowolną treść, numerację, telefony, stronę www oraz różnego rodzaju loga. W ofercie posiadamy około 40 przygotowanych propozycji breloków, więc każdy znajdzie coś dla siebie, a jeżeli posiadasz swój własny pomysł, opowiedz nam o tym i przygotujemy coś specjalnie dla Ciebie!. Przed przystąpieniem do produkcji przesyłamy projekty breloków do akceptacji, abyśmy mieli pewność, że brelok będzie Państwu w 100% odpowiadał, następnie wykonujemy dla Państwa breloki i wysyłamy. 

grawerowane-breloki-hotelowe


   

Dysponujemy najlepszymi jakościowo materiałami na rynku, od austriackich producentów.  Zapewniamy trwałość i wysoką estetykę naszych produktów. 

Realizujemy zamówienia dla klientów indywidualnych, potrzebujących kilka sztuk breloków na    przykład do swojego mieszkania, oraz dla klientów firmowych, którzy chcą zaopatrzyć swoje hotele, czy restauracje w profesjonalne numerki do kluczy.

Do każdego breloka dołączamy metalowe kółko ułatwiające montaż – gratis!


Klienci zamawiający większe ilości mogą liczyć na korzystny rabat lub darmową wysyłkę kurierem na wskazany adres.


Zobacz nasze: BRELOKI GRAWEROWANE

Powrót do strony głównej: TABLICE I SZYLDY GRAWEROWANE