Grawerowanie w skórze

Grawerowanie w skórze to bardzo wyjątkowa metoda znakowania. Opiera się na niezwykłej staranności i dbałości o najmniejsze szczegóły.

Nasza firma specjalizuję się w grawerowaniu przy użyciu lasera CO2. 

Istnieją setki gatunków skór. Na większości można grawerować. Za każdym razem uzyskuje się inny efekt. Skórzany upominek z dedykacją może być wspaniałym prezentem - ale trzeba podejść do niego ostrożnie, aby nie zmarnować materiału przez niewłaściwe ustawienie lasera. Skóry mogą też stanowić materiał do wykorzystania na wiele nietypowych wyrobów.Grawerka laserowa na skórze wykonana laserem CO2 ma ciemny kolor więc nasz grawer będzie dla Państwa w 100 % czytelny. 

Nasza firma wykonuje swoje usługi na najwyższym poziomie, dzięki czemu grawerowane przez nas produkty spełniają każde wymagania, są niezwykle eleganckie i estetyczne.

Naszym laserem możemy grawerować w skórze o różnych kształtach.


Grawer bardzo ładnie prezentuje się na rożnego rodzaju portfelach, paskach, bransoletach  i wielu innych przedmiotach.

Możemy wygrawerować dowolną treść,inicjały, bądź dedykację. Dzięki temu skóra będzie  bardziej wyjątkowa.

Rodzaje skóry na której możemy grawerować to : Skóra naturalna, Zamsz, Skóra drapana, Nubuk, Skóra syntetyczna, Alcantara.  

Na życzenie klientów możemy zamówić wybrany przez nich towar i w nim wykonać grawer.

Do każdego zamówienia wykonujemy darmowy projekt, dzięki czemu klienci mogą sprawdzić jak będzie wyglądało ich zamówienie.

Jesteśmy otwarci na ciekawe pomysły. W razie pytań skontaktuj się z nami : [email protected]

Przeczytaj więcej o usługach grawerskich :grawerowanie