Tabliczki nagrobne Wisła

Tabliczki nagrobne Wisła

Firma ELGRAW to firma oferująca również wyrób eleganckich tabliczek nagrobnych. Nasze tabliczki nagrobne dostarczamy nie tylko na terenie miasta Wiśle, ale również na terenie całego kraju. Nasze tablice cechuje w szczególności wysoka estetyka oraz jakość ich wykonania. Wiemy, że produkcja tablic nagrobnych to niezwykle ważne zadanie, dlatego do każdej z nich przykładamy wiele starań. Terminy realizacji ustalamy indywidualnie, zgodnie z życzeniem klienta. Wycena również jest przygotowywana indywidualnie, zważywszy na dużą różnorodność projektów tabliczek nagrobnych.

Jakich materiałów i technik używamy do tworzenia tabliczek nagrobnych?

W naszym asortymencie posiadamy różnego rodzaju materiały. Tablice nagrobne wykonujemy głównie z laminatów grawerskich i stali nierdzewnej. Tablice nagrobne nagrobne z laminatu możemy zaznakować grawerując w głąb materiału lub pokryć treścią wykonaną pełnokolorowym drukiem UV. Na stali nierdzewnej nie grawerujemy w głąb. Stal również możemy pokryć treścią wykonaną drukiem UV albo preparatem CERMARK.

Zalety naszych tabliczek nagrobnych

Nasze tablice nagrobne mają wiele zalet, między innymi: są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne dzięki czemu pozostają w swoim pierwotnym wyglądzie przez długi czas. Stawiamy na indywidualne projekty i wykonanie, dlatego każdy klient może mieć pewność, że otrzymał niepowtarzalny produkt, dopasowany do swoich potrzeb. Kolejną zaletą jest łatwość montażu za pomocą kleju montażowego lub taśmy montażowej – bez potrzeby wiercenia w kamieniu chociaż jeśli klient sobie tego życzy możemy wyciąć również otwory na mocowanie.

Eleganckie tabliczki nagrobne – zamów online nie tylko w Wisła!

Jesteśmy firmą prowadzącą działalność między innymi w internecie, dlatego też nasze tabliczki grawerowane są dostępne nie tylko w Wisła, ale również w całej Polsce. Siedziba naszej firmy mieści się w Tarnowie. Aby zamówić tablice nagrobną trzeba jedynie skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Wyceny wykonania tablic nagrobnych przygotowujemy indywidualnie. Po dokonaniu przez Państwa płatności za zamówiony produkt pracownik z firmy skontaktuje się z Państwem mailowo i prześle projekt tabliczki do zaakceptowania. Następnie tabliczka nagrobna zostanie wyprodukowana, starannie zapakowana i wysłana do Państwa.

Tabliczki nagrobne Wisła – elegancja i solidne wykonanie!Przejdź do sklepu