Tabliczki nagrobne Stalowa Wola

Tabliczki nagrobne Stalowa Wola

Firma ELGRAW to firma zajmująca się również wyrobek eleganckich tabliczek nagrobnych. Nasze tabliczki nagrobne dostarczamy nie tylko na terenie miasta Stalowej Woli, ale również na terenie całego kraju. Nasze tabliczki cechuje w szczególności wysoka estetyka i jakość ich wykonania. Rozumiemy, że wyrób tablic nagrobnych to niezwykle ważne zadanie, dlatego do każdej z nich przykładamy wiele starań. Terminy realizacji są ustalane indywidualnie, zgodnie z życzeniem klienta. Wycena również jest przygotowywana indywidualnie, zważywszy na dużą różnorodność projektów tabliczek nagrobnych.

Jakich materiałów i technik używamy do produkcji tabliczek nagrobnych?

W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju materiały. Tablice nagrobne wykonujemy głównie z laminatów grawerskich i stali nierdzewnej. Tabliczki nagrobne z laminatu możemy zaznakować grawerując w głąb materiału lub pokryć treścią wykonaną pełnokolorowym drukiem UV. Na stali nierdzewnej nie grawerujemy w głąb. Stal również możemy pokryć treścią wykonaną drukiem UV albo preparatem CERMARK.

Zalety naszych tabliczek nagrobnych

Nasze tabliczki nagrobne mają wiele zalet, między innymi: są odporne na gorsze warunki atmosferyczne dzięki czemu pozostaną w swoim pierwotnym wyglądzie przez wiele lat. Stawiamy na indywidualne projekty i wykonanie, dlatego każdy może mieć pewność, iż otrzymał niepowtarzalny produkt, dopasowany do swoich potrzeb. Następną zaletą jest łatwość montażu za pomocą kleju montażowego lub taśmy montażowej – bez potrzeby wiercenia w kamieniu aczkolwiek jeśli klient sobie tego życzy wycinamy również otwory na mocowanie.

Eleganckie tabliczki nagrobne – zamów online nie tylko w Stalowa Wola!

Jesteśmy firmą prowadzącą działalność między innymi w internecie, dlatego też nasze tablice grawerowane są dostępne nie tylko w Stalowa Wola, ale również w całej Polsce. Siedziba naszej firmy mieści się w Tarnowie. Aby zamówić tablice nagrobną wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Wyceny wykonania tablic nagrobnych wykonujemy indywidualnie. Po dokonaniu przez Państwa płatności za zamówione produkty przedstawiciel firmy skontaktuje się z Państwem mailowo i prześle plik z projektem tabliczki do akceptacji. Następnie tabliczka nagrobna zostanie wyprodukowana, starannie zapakowana i wysłana pod podany adres.

Tabliczki nagrobne Stalowa Wola – elegancja i solidne wykonanie!Przejdź do sklepu