Tabliczki nagrobne Radzionków

Tabliczki nagrobne Radzionków

Firma ELGRAW to firma oferująca również wyrób eleganckich tabliczek nagrobnych. Nasze tabliczki nagrobne dostarczamy nie tylko w obrębie miasta Radzionkowie, ale również na terenie całej Polski. Nasze tablice cechuje w szczególności wysoka estetyka oraz jakość ich wykonania. Rozumiemy, że wyrób tablic nagrobnych to niezwykle ważne zadanie, dlatego do każdej z nich przykładamy wiele uwagi. Terminy realizacji są ustalane indywidualnie, zgodnie z życzeniem klienta. Wycena również jest przygotowywana indywidualnie, zważywszy na dużą różnorodność projektów tablic nagrobnych.

Jakich materiałów i technik używamy do tworzenia tabliczek nagrobnych?

W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju materiały. Tabliczki nagrobne wykonujemy głównie z laminatu grawerskiego oraz stali nierdzewnej. Tabliczki nagrobne z laminatu możemy zagrawerować w głąb materiału albo pokryć treścią wykonaną pełnokolorowym drukiem UV. W stali nierdzewnej nie grawerujemy w głąb. Stal również możemy pokryć treścią wykonaną drukiem UV albo preparatem CERMARK.

Zalety naszych tabliczek nagrobnych

Nasze tablice nagrobne mają wiele zalet, m.in.: są odporne na złe warunki pogodowe dzięki czemu pozostaną w swoim pierwotnym wyglądzie przez długo okres. Stawiamy na indywidualne projekty oraz wykonanie, dlatego każdy klient może mieć pewność, iż otrzymał niepowtarzalny produkt, dopasowany do swoich wymagań. Następną zaletą jest łatwość montażu za pomocą kleju montażowego czy taśmy montażowej – bez potrzeby wiercenia w kamieniu aczkolwiek jeśli klient sobie tego życzy wycinamy również otwory na mocowanie.

Eleganckie tabliczki nagrobne – zamów online nie tylko w Radzionków!

Jesteśmy firmą prowadzącą działalność między innymi w internecie, dlatego też nasze tablice grawerowane są dostępne nie tylko w Radzionków, ale również w całej Polsce. Siedziba naszej firmy mieści się w Tarnowie. Aby zamówić tablice nagrobną wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Wyceny wykonania tablic nagrobnych przygotowujemy indywidualnie. Po odnotowaniu Państwa płatności za zamówiony produkt pracownik z działu obsługi skontaktuje się z Państwem mailowo i prześle wizualizacje tabliczki do zaakceptowania. Następnie tabliczka nagrobna zostanie wyprodukowana, starannie zapakowana i wysłana do Państwa.

Tabliczki nagrobne Radzionków – elegancja i solidne wykonanie!Przejdź do sklepu