Tabliczki nagrobne Poręba

Tabliczki nagrobne Poręba

Firma ELGRAW to firma oferująca również wyrób eleganckich tabliczek nagrobnych. Nasze tabliczki nagrobne dostarczamy nie tylko w obrębie miasta Porębie, ale również na terenie całej Polski. Nasze tabliczki cechuje w szczególności wysoka estetyka i jakość ich wykonania. Wiemy, że wyrób tabliczek nagrobnych to niezwykle ważne zadanie, dlatego do każdej z nich przykładamy wiele starań. Terminy realizacji są ustalane indywidualnie, zgodnie z życzeniem klienta. Wycena również jest przygotowywana indywidualnie, mając na uwadzę dużą różnorodność projektów tablic nagrobnych.

Jakich materiałów oraz technik używamy do produkcji tabliczek nagrobnych?

W naszym asortymencie posiadamy różnego rodzaju materiały. Tabliczki nagrobne wykonujemy głównie z laminatu grawerskiego oraz stali nierdzewnej. Tablice nagrobne nagrobne z laminatu możemy zagrawerować w głąb materiału albo pokryć treścią wykonaną pełnokolorowym drukiem UV. Na stali nierdzewnej nie grawerujemy w głąb. Stal również możemy pokryć treścią wykonaną drukiem UV lub preparatem CERMARK.

Zalety naszych tabliczek nagrobnych

Nasze tabliczki nagrobne mają wiele zalet, m.in.: są odporne na gorsze warunki atmosferyczne dzięki czemu pozostaną w swoim pierwotnym wyglądzie przez wiele lat. Stawiamy na indywidualne projekty oraz wykonanie, dlatego każdy klient może mieć pewność, iż otrzymał niepowtarzalny produkt, dopasowany do swoich potrzeb. Kolejną zaletą jest łatwość montażu przy pomocy kleju montażowego albo taśmy montażowej – bez potrzeby wiercenia w kamieniu chociaż jeśli klient sobie tego życzy możemy wyciąć również otwory na mocowanie.

Eleganckie tabliczki nagrobne – zamów online nie tylko w Poręba!

Jesteśmy firmą prowadzącą działalność między innymi w internecie, dlatego też nasze tabliczki grawerowane są dostępne nie tylko w Poręba, ale również w całej Polsce. Siedziba naszej firmy mieści się w Tarnowie. Aby zamówić tablice nagrobną trzeba jedynie skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Wyceny wykonania tablic nagrobnych przygotowujemy indywidualnie. Po dokonaniu przez Państwa płatności za zamówienie pracownik z działu obsługi skontaktuje się z Państwem mailowo oraz prześle plik z projektem tabliczki do akceptacji. Następnie tabliczka nagrobna zostanie wyprodukowana, starannie zapakowana i wysłana do Państwa.

Tabliczki nagrobne Poręba – elegancja i solidne wykonanie!Przejdź do sklepu