Tabliczki nagrobne Grodzisk Mazowiecki

Tabliczki nagrobne Grodzisk Mazowiecki

Firma ELGRAW to firma zajmująca się również wyrobek eleganckich tabliczek nagrobnych. Nasze tabliczki nagrobne dostarczamy nie tylko na terenie miasta Grodzisku Mazowieckim, ale również na terenie całej Polski. Nasze tablice cechuje w szczególności wysoka estetyka oraz jakość ich wykonania. Rozumiemy, że produkcja tablic nagrobnych to niezwykle ważne zadanie, dlatego do każdej z nich przykładamy wiele starań. Terminy realizacji są ustalane indywidualnie, zgodnie z życzeniem klienta. Wycena również jest przygotowywana indywidualnie, zważywszy na dużą różnorodność projektów tablic nagrobnych.

Jakich materiałów oraz technik używamy do tworzenia tabliczek nagrobnych?

W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju materiały. Tablice nagrobne wykonujemy w większości z laminatu grawerskiego oraz stali nierdzewnej. Tablice nagrobne nagrobne z laminatu możemy zagrawerować w głąb materiału albo pokryć treścią wykonaną pełnokolorowym drukiem UV. Na stali nierdzewnej nie grawerujemy w głąb. Stal również możemy pokryć treścią wykonaną drukiem UV albo preparatem CERMARK.

Zalety naszych tabliczek nagrobnych

Nasze tabliczki nagrobne mają wiele zalet, między innymi: są odporne na złe warunki atmosferyczne dzięki czemu pozostaną w swoim pierwotnym wyglądzie przez długi czas. Stawiamy na indywidualne projekty oraz wykonanie, dlatego każdy klient będzie mieć pewność, że otrzyma niepowtarzalny produkt, dopasowany do swoich wymagań. Następną zaletą jest łatwość montażu przy pomocy kleju montażowego lub taśmy montażowej – bez potrzeby wiercenia w kamieniu aczkolwiek jeśli klient sobie tego życzy możemy wyciąć również otwory na mocowanie.

Eleganckie tabliczki nagrobne – zamów online nie tylko w Grodzisk Mazowiecki!

Jesteśmy firmą prowadzącą działalność między innymi w internecie, dlatego też nasze tablice grawerowane są dostępne nie tylko w Grodzisk Mazowiecki, ale również w całej Polsce. Siedziba naszej firmy mieści się w Tarnowie. Aby zamówić tablice nagrobną trzeba jedynie skontaktować się z nami telefonicznie albo mailowo. Wyceny wykonania tablic nagrobnych wykonujemy indywidualnie. Po dokonaniu przez Państwa płatności za zamówione produkty przedstawiciel działu obsługi skontaktuje się z Państwem mailowo oraz prześle projekt tabliczki do akceptacji. Następnie tabliczka nagrobna zostanie wyprodukowana, starannie zapakowana i wysłana na podany przez Państwa adres.

Tabliczki nagrobne Grodzisk Mazowiecki – elegancja i solidne wykonanie!Przejdź do sklepu