Tabliczki nagrobne Kraków

Tabliczki nagrobne Kraków

Firma ELGRAW to firma oferująca również wyrób eleganckich tabliczek nagrobnych. Nasze tabliczki nagrobne dostarczamy nie tylko na terenie miasta Krakowie, ale również na terenie całej Polski. Nasze tablice cechuje w szczególności wysoka estetyka oraz jakość ich wykonania. Wiemy, że produkcja tablic nagrobnych to niezwykle ważne zadanie, dlatego do każdej z nich przykładamy wiele uwagi. Terminy realizacji ustalamy indywidualnie, zgodnie z życzeniem klienta. Wycena również jest przygotowywana indywidualnie, zważywszy na dużą różnorodność projektów tablic nagrobnych.

Jakich materiałów oraz technik używamy do tworzenia tabliczek nagrobnych?

W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju materiały. Tablice nagrobne wykonujemy głównie z laminatu grawerskiego oraz stali nierdzewnej. Tabliczki nagrobne z laminatu możemy zaznakować grawerując w głąb materiału albo pokryć treścią wykonaną pełnokolorowym drukiem UV. Na stali nierdzewnej nie grawerujemy w głąb. Stal również możemy pokryć treścią wykonaną drukiem UV albo preparatem CERMARK.

Zalety naszych tabliczek nagrobnych

Nasze tabliczki nagrobne mają wiele zalet, między innymi: są odporne na gorsze warunki atmosferyczne dzięki czemu pozostaną w swoim pierwotnym wyglądzie przez wiele lat. Stawiamy na indywidualne projekty i wykonanie, dlatego każdy klient będzie mieć pewność, iż otrzyma niepowtarzalny produkt, dopasowany do swoich wymagań. Kolejną zaletą jest łatwość montażu za pomocą kleju montażowego lub taśmy montażowej – bez potrzeby wiercenia w kamieniu aczkolwiek jeśli klient sobie tego życzy wycinamy również otwory na mocowanie.

Eleganckie tabliczki nagrobne – zamów online nie tylko w Kraków!

Jesteśmy firmą prowadzącą działalność między innymi w internecie, dlatego też nasze tablice grawerowane są dostępne nie tylko w Kraków, ale również w całej Polsce. Siedziba naszej firmy mieści się w Tarnowie. Aby zamówić tablice nagrobną wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Wyceny wykonania tablic nagrobnych wykonujemy indywidualnie. Po odnotowaniu Państwa płatności za zamówione produkty przedstawiciel firmy skontaktuje się z Państwem mailowo oraz prześle plik z projektem tabliczki do akceptacji. Następnie tabliczka nagrobna zostanie wyprodukowana, starannie zapakowana i wysłana pod podany adres.

Tabliczki nagrobne Kraków – elegancja i solidne wykonanie!Przejdź do sklepu