Automat Wagraf Polan 6

  • Automat Wagraf Polan 6

Jest to duży model automatu samotuszującego z serii POLAN. Posiada on bowiem pole robocze którego powierzchnia to 69x29mm, co pozwala na umieszczenie 9 linii tekstu. Bardzo często wykorzystywana jest jako pieczątka na której oprócz danych firmowych umieszcza się również logo. Budowa samego automatu jest niezwykle solidna, a specjalne wyżłobienia powodują że bardzo dobrze leży w dłoni. Mimo swojej wielkości dzięki zastosowanym materiałom pieczątka jest bardzo lekka. Jeżeli szukasz pieczątki o mniejszym rozmiarze zobacz .

Dane pieczątki
Typ: Automat samotuszujący
Rozmiar tuszownicu: 69mm x 29mm

 

wzór

 

Odbiór osobisty:
Realizowany od 3-5 dni roboczych, odbiór towaru po wcześniejszym powiadomieniu telefonicznym.

Wysyłka:
Realizowana od 3-5 dni roboczych. Cena standardowej wysyłki to 16 zł bruttto.

Wysyłka ekspresowa:
Usługa dostępna wyłącznie dla pieczątek. Zamówienie zatwierdzone i projekt zaakceptowany do godziny 13.00 wysyłka tego samego dnia. Cena ekspresowej wysyłki to + 15 zł bruttto dodane do ceny standardowej wysyłki.

Odbiór osobisty ekspresowy:
Usługa dostępna wyłącznie dla pieczątek. Wykonanie ekspresowe do 15 minut od mometu zatwierdzenia wzoru pieczątki. Zamówienia na usługę tego typu mogą być składane przez sklep internetowy,za pomocą formularza kontaktowego, za pośrednictwem poczty elektronicznej na naszego maila, można również zamówić pieczątkę osobiście w siedzibie naszej firmy. Cena za usługę ekspresową to + 15 zł bruttto.

Uwaga!
Możliwość realizacji wysyłki ekspresowej oraz odbioru ekspresowego należy wcześniej potwierdzić w rozmowie z konsultantem.

Mają Państwo do dyspozycji:
-chat dostępny tutaj,
-formularz kontaktowy dostępny tutaj,
-e-mail: biuro@elgraw.com,
-bądź telefon: +48 ( 14 ) 657 12 46.


Wysyłkę realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.


  • Suma:
    39PLN

Dostępne opcje


Projekt produktu gratis informacja
Dostawa i czas realizacji informacja
informacja

Suma :
39PLN